Margo Antik


Šľapáky z prírodného kameňa andezit sa využívajú hlavne v záhradnej architektúre. Andezit je vulkanická hornina s vysokou pevnosťou, odolnosťou proti poškodeniu a nízkou absorpciou vody, čo z neho robí ideálny materiál pre vonkajšie použitie. Požiť ich môžete ako nášľapné kamene, dlažbu, chodníky, terasy či schody. Andezit je prirodzene mrazuvzdorný a odolný kameň.

Nášľapné kamene z andezitu majú širokú škálu veľkostí a hrúbok, takže môžu byť použité pre rôzne aplikácie. Vďaka svojej prirodzenej nepravidelnosti a textúre, nášľapné kamene z andezitu vytvárajú esteticky príjemný povrch, ktorý je zároveň aj protišmykový. Toto robí andezitové šlapáky ideálnym riešením pre záhrady a exteriér.

Dlažba z andezitu je tiež veľmi obľúbená pre vonkajšie použitie, pretože sa ľahko udržuje a vyžaduje len minimálne úsilie na jej čistenie. Okrem toho, andezitová dlažba sa môže použiť aj pre vytvorenie zaujímavých vzorov a dizajnov, ktoré pridávajú osobitý charakter k záhradám a iným vonkajším priestorom.

Osadenie šľapáku do rôznych lôžok v záhrade môže byť pomerne jednoduchý proces, ktorý vyžaduje niekoľko základných krokov.

 

Zdieľajte tento produkt

Kód Názov Nepravidelný / formátovaný Opracovanie Druh kameňa Farba Priemer v cm Hrúbka cm MJ Váha MJ v kg Balenie Cena s DPH/MJ
2202

Šlapák

nepravidelný štiepané andezit šedohnedá 30-50 cm 3-6 cm 80 kg 10 m² 36,20

Využitie: Šľapák andezit prírodný kameň nepravidelný, šľapáky v záhrade, nášľapné kamene, chodník do záhrady, chodník,  kameň do záhrady, dlažba do záhrady, príjazdová cesta, dlažba, kamenné schody, andezit, andezitová dlažba, andezitový šľapák

Súvisiace produkty