Salima


Obklad Rock Face z prírodného kameňa vápenec je jedným z najkrajších a najatraktívnejších spôsobov, ako oživiť vzhľad vášho interiéru, alebo exteriéru. Prírodný kameň má z prednej strany osekaný povrch, čo vytvára rustikálny vzhľad, ktorý dodáva priestoru prírodnú a autentickú atmosféru.

Obklad Rock Face z prírodného kameňa je veľmi trvanlivý a odolný proti poškodeniu a opotrebeniu. Má vysokú odolnosť proti vode, mrazu a slnečnému žiareniu, čo znamená, že je ideálny na použitie v exteriéri, na obklad vonkajšej fasády rodinného domu, chaty, či plotových múrov. Jeho prirodzená textúra a farba vytvárajú útulný a príjemný vzhľad, ktorý môže byť prispôsobený rôznym štýlom a dizajnom. Výborne sa hodí na obklad krbov, či rôznych interiérových zástien.

Na vyžiadanie vieme doložiť technologický postup na inštaláciu obkladu. Náš tím Vám jednoducho vypočíta počet potrebných metrov štvorcových, rohových kusov, či iných potrebných materiálov.

Vápenec je sivo-hnedej farby.

 

Kategórie: ,

Zdieľajte tento produkt

Kód Názov Nepravidelný / formátovaný Opracovanie Druh kameňa Farba Priemer v cm Hrúbka cm MJ Váha MJ v kg Balenie Výška v cm Dĺžka v cm Cena s DPH/MJ
2107

Obklad – Rock face

nepravidelný rock face staré murivo vápenec bledošedá 10-40 cm 3-5 cm 80 kg 10 m² 59,00
2108

Obklad – Rock face – rohové kusy

nepravidelný rock face staré murivo vápenec bledošedá 3-5 cm bm 20 kg 20 bm 10-30 cm 5-10/13-25 cm 58,30

Využitie: obklad exteriérový, vonkajšia fasáda, obklad na stenu, obklad na sokel, obklad interiérový, obklad krbu, zástena, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad domu, kamenný obklad, rock face, vápencový obklad

Súvisiace produkty