Novinka

Leon


Nadčasový dizajn travertínového obkladu a dlažby. Vhodný do interiéru, aj exteriéru. Póry sú plnené a povrchová úprava leštená.
Vďaka špeciálnemu rezaniu „po žile“ vyniká kresba kameňa úplne inak, ako pri klasickom priečnom rezaní. To vytvára unikátny prvok, ktorý vynikne vo vašej kúpeľni.

Travertínový obklad má prírodný vzhľad a vynikajúcu trvanlivosť, ktorá zaručuje, že vaše steny budú vyzerať krásne a odolné po mnoho rokov.  Je jednoduchý na údržbu, čo z neho robí vynikajúcu voľbu pre všetky druhy projektov.

 

Zdieľajte tento produkt

Kód Názov Nepravidelný / formátovaný Opracovanie Druh kameňa Farba Šírka v cm Výška v cm MJ Váha MJ v kg Balenie Dĺžka v cm Cena s DPH/MJ
5103

Obklad / dlažba

formátovaný rezané travertín bledohnedá 30,5 cm 1,20 cm 31 kg 61 cm 56,90

Využitie:

  1. Kúpeľne: Travertínová dlažba a obklad sa využíva v kúpeľniach, pretože je odolná voči vlhkosti a má protišmykové vlastnosti. Tento typ travertínovej dlažby má opracovanie plnené a leštené.
  2. Interiérové podlahy: Travertínová dlažba môže byť použitá ako elegantná podlaha v obývacích izbách, kuchyniach a spálňach.
  3. Terasy: Travertínová dlažba je ideálnou voľbou na terasy a balkóny, kde môže odolať vysokým teplotám a slnečnému žiareniu.
  4. Schody: Travertínová dlažba poskytuje pevný a trvanlivý povrch na schodoch, ktorý vyzerá krásne a zároveň odoláva opotrebeniu.
  5. Exteriérové obklady: Travertínový obklad môže byť použitý na fasády budov, na záhradné múry a na dekoratívne prvky v exteriéroch.
  6. Schody: Travertínová dlažba poskytuje pevný a trvanlivý povrch na schodoch, ktorý vyzerá krásne a zároveň odoláva opotrebeniu.

Súvisiace produkty