Novinka

Classico


Nadčasový dizajn travertínovej dlažby.  Vhodný do interiéru, aj exteriéru, na dlažbu aj obklad. Póry sú plnené.

Travertínová dlažba sa najčastejšie používa na terasy, chodníky, schody a podlahy v interiéroch. Je odolná voči poveternostným vplyvom, odoláva záťaži a má vysokú mrazuvzdornosť. Travertínový obklad má prírodný vzhľad a vynikajúcu trvanlivosť, ktorá zaručuje, že vaše steny budú vyzerať krásne a odolné po mnoho rokov.  Je odolný  a jednoduchý na údržbu, čo z neho robí vynikajúcu voľbu pre všetky druhy projektov.

 

Zdieľajte tento produkt

Kód Názov Nepravidelný / formátovaný Opracovanie Druh kameňa Farba Šírka v cm Výška v cm MJ Váha MJ v kg Balenie Dĺžka v cm Cena s DPH/MJ
5102

Obklad / dlažba

formátovaný rezané travertín bledohnedá 61 cm 1,20 cm 31 kg 61 cm 47,00
5101

Obklad / dlažba

formátovaný rezané travertín šedá 30,5 cm 1,20 cm 31 kg 61 cm 42,10

Využitie:

  1. Kúpeľne: Travertínová dlažba a obklad sa využíva v kúpeľniach, pretože je odolná voči vlhkosti a má protišmykové vlastnosti. Tento typ travertínovej dlažby má opracovanie plnené a leštené.
  2. Interiérové podlahy: Travertínová dlažba môže byť použitá ako elegantná podlaha v obývacích izbách, kuchyniach a spálňach.
  3. Terasy: Travertínová dlažba je ideálnou voľbou na terasy a balkóny, kde môže odolať vysokým teplotám a slnečnému žiareniu.
  4. Schody: Travertínová dlažba poskytuje pevný a trvanlivý povrch na schodoch, ktorý vyzerá krásne a zároveň odoláva opotrebeniu.
  5. Exteriérové obklady: Travertínový obklad môže byť použitý na fasády budov, na záhradné múry a na dekoratívne prvky v exteriéroch.
  6. Schody: Travertínová dlažba poskytuje pevný a trvanlivý povrch na schodoch, ktorý vyzerá krásne a zároveň odoláva opotrebeniu.

Súvisiace produkty