Crema rose


Dekoračný štrk Crema Rose z kameňa Vápenec je vhodný na využitie do okrasných záhrad, najmä pri tvorbe záhonov, zásype spevnených plôch v záhrade, či skrášlenia okolia domu. Realizácie a údržba z prírodného kameňa tohto druhu je veľmi jednoduchá. Z praktického hľadiska si nájde okrasný štrk svoje uplatnenie najmä okolo domu, ako lepší zvod dažďovej vody. Dekoračný štrk z kameňa vápenec je balený v 25 kg vreciach, pre väčšie realizácie je balený v big-bagoch.

 

Zdieľajte tento produkt

Kód Názov Farba Priemer v cm MJ Váha MJ v kg Balenie Cena s DPH/MJ
1018

Dekoračný štrk Crema rose

bieloružová 0,4-0,8/0,8-1,6/1,6-3,2 kg 25 kg 25 kg x 40 ks 8,70
1019

Dekoračný štrk Crema rose

bieloružová 0,4-0,8/0,8-1,6/1,6-3,2 t 1000 kg 1000 kg big bag 192,00

 

Dekoračný štrk z kameňa vápenec je hornina. V prirodzenej podobe má biele sfarbenie, no vzhľadom na rôzne prímesi, môže mať vápenec rôzné šedé, červené, žlté či béžové odtiene. Vápenec je v súčasnosti veľmi obľúbeným druhom prírodného kameňa, nakoľko jeho využiteľnosť je rôznorodá a vzhľadom na sfarbenie, je ho možné ľahko kombinovať aj s inými výraznejšími materiálmi.

Z praktického hľadiska si nájde okrasný štrk svoje uplatnenie najmä okolo domu, ako lepší zvod dažďovej vody. Dekoračný štrk z kameňa vápenec je balený v 17L vreciach, pre väčšie realizácie je balený v big-bagoch.

Prírodný kameň vápenec sa najčastejšie využíva ako dekoračný štrk, obklad či dlažba do exteriéru, napríklad do okrasnej záhradky  pri tvore záhonov alebo interiéru. Výbornou charakteristikou vápenca je že realizácie a údržba z kameňa tohto druhu je veľmi jednoduchá. Vápenec je možné ďalej opracovať do rôznych podôb.

Súvisiace produkty